Centrum Turystyczne WROTA POLESIA Licznik odwiedzin: 7730

 • Adres: ul. Kościelna 27, 22-107 Sawin
 • Powiat: Chełm (chełmski)
 • Tel.: 82 564 36 41
 • Tel. kom: 696 867 314
 • FAX: 82 564 36 41
 • Strona www: www.wrotapolesia.com.pl
 • E-mail:
 • Parking Parking
 • Ogród Ogród
 • Miejsca noclegowe Miejsca noclegowe
 • Klimatyzacja Klimatyzacja
 • Niepełnosprawni Przystosowany
  dla niepełnosprawnych

Nie ma zdefiniowanej galerii

Wrota Polesia otwarte dla gości. Sala konferencyjna, elegancka sala bankietowa i kominkowa oraz komfortowe pokoje hotelowe ? to tylko część oferty, jaką ma do zaproponowania Centrum Turystyczne - Wrota Polesia w Sawinie. Ci, co we Wrotach zagoszczą, na pewno nieraz tu jeszcze wrócą? Centrum Turystyczne - Wrota Polesia to wyjątkowy i pierwszy taki obiekt w pobliżu Poleskiego Parku Narodowego, jak również na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Wybija się zróżnicowanym przeznaczeniem, bogatą ofertą, poziomem usług oraz jakością obsługi i standardem. To nie tylko doskonałe miejsce do organizowania konferencji, bankietów, spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. Zdecydowanie wykracza poza ofertę konkurencji i tworzy nową turystyczną jakość w regionie.
Projekt Centrum realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, działanie 1.5 Dotacje inwestycyjne w dziedzinie turystyki. Otwarte przez cały rok Naszym celem i zadaniem jest nie tylko organizacja konferencji i okolicznościowych imprez. Mamy wyższe aspiracje i marzenia. Chcemy gościć i zadowalać turystów przez cały rok. Zdajemy sobie sprawę, że bez wątpienia w ten sposób przyczyniamy się nie tylko do zmniejszenia sezonowości w działalności turystyczno-rekreacyjnej w regionie, ale również do wzrostu atrakcyjności Lubelszczyzny w Polsce. I o to chodzi. Powiększamy ofertę bazy noclegowej na terenie województwa lubelskiego oraz udostępniamy Państwu produkty regionu, które do tej pory były nieosiągalne o różnych porach roku.
Dzięki funkcjonowaniu ośrodka przez cały rok, możliwe są u nas nie tylko wakacyjne wypady, okolicznościowe imprezy, wyjazdy na wycieczki piesze, rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy konne po Poleskim Szlaku Konnym, jednym z najdłuższych w kraju, ale także kuligi oraz narciarstwo biegowe i zjazdowe? Przyjazne dla wszystkich Zapraszamy wszystkich, dla których ważne jest, by bawić się i wypoczywać w miłej atmosferze, w eleganckich i przyjaznych wnętrzach, przy dobrej muzyce, delektując się smaczną kuchnią. Liczymy na zainteresowanie turystów krajowych, jak również zagranicznych. Dodatkowym udogodnieniem docelowo będzie przy Wrotach lądowisko dla helikopterów, które mamy nadzieję zachęci do przyjazdu do nas tych, którzy zamierzają odwiedzić wschodnią granicę Unii Europejskiej.
Co również istotne ? budynek jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Obiekt wyposażony został m.in. w łagodne podjazdy na chodniki, wjazd do Centrum dla wózków inwalidzkich oraz dostosowane dla tej grupy osób wszelkie atrakcje na terenie obiektu. Atrakcyjne i kompleksowe Chcemy zadowolić najbardziej wymagających klientów. Sala konferencyjna, bankietowa, restauracja, bar, salon fryzjersko-kosmetyczny, gabinet odnowy biologicznej, 40 miejsc noclegowych ? to tylko część oferty, jaką będzie miał docelowo do zaproponowania nasz ośrodek w Sawinie. Będzie tu także m.in. wypożyczalnia rowerów i lądowisko dla helikopterów.
A turyści, którzy u nas zagoszczą, będą mogli korzystać z pięciu ścieżek przyrodniczych na terenie Poleskiego Parku Narodowego, szlaków turystycznych o długości 109 km, 31 szlaków rowerowych, Poleskiego Szlaku Konnego i wieży widokowej, z której można podziwiać panoramę otwartego torfowiska i niedostępne dla turystów bagienne tereny?
Organizujemy niezapomniane przyjęcia!
Konferencje, bankiety, spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe (wesela, chrzciny, komunie) organizujemy w taki sposób, by na długo pozostały w pamięci uczestników. Jesteśmy po to, aby pomóc zrealizować Państwa marzenia związane z takim wyjątkowym wydarzeniem... Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji konferencji, bankietów, spotkań biznesowych, uroczystości jubileuszowych, spotkań integracyjnych oraz imprez okolicznościowych (wesel, komunii, chrzcin, zabaw sylwestrowych itp.). Oferujemy dwie duże klimatyzowane sale, każda na ok. 200 osób, niezwykle klimatyczną salę kominkową, 40 miejsc w pokojach hotelowych oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne. Przestronne, jasne, elegancko udekorowane pomieszczenia zapewnią swobodę i komfort. A na parkiecie na pewno dla nikogo nie zabraknie miejsca? Zaspokoimy najbardziej wyszukane gusta, dlatego stworzyliśmy aż trzy propozycje menu. Dbamy o to, aby nasze potrawy były świeże, smaczne, pachnące i przyjemne nie tylko dla podniebienia, ale także dla oka. Zapewniamy profesjonalną organizację, fachową pomoc oraz indywidualne podejście do klienta. Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę i wyśmienitą ucztę. Do dyspozycji biesiadników oddajemy także ogródek przed hotelem z możliwością grillowania, bezpłatny strzeżony parking i ? świeże poleskie powietrze. Przygotujemy też na życzenie klienta niespodzianki dla dzieci: maszynę do robienia popcornu i waty cukrowej, prezentację kucyków i koni, a nawet przejażdżkę w siodle na naszym wybiegu pod czujnym okiem trenerów. Nasze atuty to przede wszystkim: Elegancka prostota i smak, zarówno w wystroju sal, pokoi hotelowych, jak również dekoracji stołów i potraw. Duże jasne sale. Stwarzają wiele możliwości i pobudzają kreatywność do przygotowania wyjątkowego klimatu Państwa przyjęcia. Doskonałe na taneczne szaleństwa, idealne do filmowania i fotografowania. Dobra lokalizacja. Sawin - 19 km od Chełma, 33 km od Włodawy i 67 km od Lublina. Wystarczająco daleko od miejskich aglomeracji, by odpocząć od zgiełku i pooddychać świeżym powietrzem. Jednak też niezbyt daleko na wypad dla lokalnych biesiadników. Duży i bezpieczny parking. Przestrzeń przed hotelem. Wokół zieleń, szum drzew, śpiew ptaków ? dobra okazja do wieczornego orzeźwiającego spaceru po sutej uczcie. Możliwość zarezerwowania noclegów dla najdłużej bawiących się gości.

Parking

 • Parking: Brak danych
 • Parking strzeżony: Brak danych
 • Ilość miejsc:

Otoczenie

 • Park: Brak danych
 • Ogród: Brak danych
 • Plac zabaw: Brak danych
 • Zbiornik wodny: Brak danych
 • Inne:

Wyznacz trasę:

Dojazd

Ankieta nie została uzupełniona

Ankieta nie została uzupełniona

Ankieta nie została uzupełniona

Ankieta nie została uzupełniona

Ankieta nie została uzupełniona

Komentarze